Tvorba e-shopu

Přehledný a moderní e-shop jako nástroj pro prodej vašich produktů.

wave-top

Provedeme vás procesem tvorby e-shopu

Jak probíhá spolupráce s námi?

1

Pošlete poptávku

Vyplňte kontaktní formulář nebo nám zavolejte. Zjistíme tak základní informace o vaší zakázce.

2

Dáme vám cenovou nabídku

Po získání potřebných informací vytvoříme cenovou nabídku e-shopu.

3

Domluvíme si nezávaznou konzultaci

Pokud budete s nabídkou spokojení, domluvíme si úvodní schůzku. Na ní si podrobněji projdeme vaše požadavky a ujasníme veškeré detaily. Získáme tak přesnou představu o vaší zakázce.

4

Návrh a tvorba e-shopu

Návrh e-shopu tvoříme tak, aby co nejblíže reflektoval předem domluvené požadavky. Vždy se snažíme dosáhnout jedinečného a osobitého vzhledu ve spojení s funkčním designem.

5

Revize a zpětná vazba

Aby e-shop splňoval vaši představu, komunikujeme s vámi v průběhu tvorby a na základě zpětné vazby web upravujeme.

6

Spuštění a provoz e-shopu

Dokončený e-shop zprovozníme na vaší doméně a předáme.

Prohlédněte si již hotové projekty

Reference

Prohlédněte si již hotové projekty

Reference

S čím pracujeme?

E-shopy tvoříme, stejně jako naše webové stránky, s redakčním systémem WordPress. U eshopů však navíc používáme platformu WooCommerce, která je vhodná pro menší typy e-shopů, např. pro živnostníky a menší firmy. Jeho výhodou je podpora velkého množství pluginů, široké možnosti přizpůsobení a jednoduché používání.

WooCommerce také podporuje externí platební brány a funkci online chatu. Přidávání samotných produktů je jednoduché a zvládne to i začátečník. V případě potřeby jsme schopni vyvinout i další funkce na míru vašim potřebám. Vyplňte poptávkový formulář a zjistěte, jaké řešení vám nabízíme.

eshop-home
wave-gradient-2

Proč si nechat vytvořit e-shop od Designixu?

Funkční a moderní design

Pro naše klienty navrhujeme vždy jedinečný design. Nevyužíváme šablony, díky čemuž si můžete být jistí, že váš web bude originální a odlišíte se tak od své konkurence.

Responzivní chování

Nezáleží, zda si web prohlížíte na počítači, tabletu nebo mobilu. Naše webové stránky se vždy přizpůsobí danému zařízení a zároveň zůstávají přehledné.

Řešení na míru

Nasloucháme potřebám klienta a proto vždy tvoříme celý web tak, aby splňoval cíle, které klient očekává a v případě potřeby jsme schopni vyvinout funkce webu na míru.

Optimalizace webu

Při vývoji používáme ověřené a moderní technologie, s kterými lze vytvořit rychlý a optimalizovaný web.

wave-basic-2
faq

Provedeme vás procesem tvorby webu

Často kladené dotazy

Vzhledem k tomu, že řešení šijeme skutečně na míru potřebám našich klientů, jsou ceny velmi individuální a posuzujeme každou poptávku samostatně. Po vyplnění poptávkového formuláře vám bude stanoveno cenové rozpětí, poté následuje úvodní konzultace, po které dojde k finálnímu nacenění.

Ano, weby/e-shopy vyvíjíme na našich vývojových doménách a po dokončení prací web migrujeme na vaši doménu, pokud se nedohodneme jinak. Pouze v průběhu migrace bude web nějaký čas nedostupný. Jinak nebude provoz vašeho současného webu naší tvorbou narušen.

Ideální by bylo mít alespoň rámcovou představu o tom, k jakému účelu by měl váš web sloužit – prodej/zvýšení prodejů, zvýšení návštěvnosti, prezentace vašich služeb a podobně. Pokud byste v této oblasti tápali, nebojte se nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Co se týče konkrétních materiálů, stěžejní jsou pro nás texty, případně fotografie, videa, či jiné vámi požadované prvky. Tyto materiály lze dodat až po úvodní konzultaci, avšak je dobré mít alespoň představu o tom, co bude web obsahovat. Pomůže nám to odhadu ceny realizace vašeho projektu.

Ano, nemusíte se bát, doménu i hosting vám zajistíme a navrhneme řešení i pro další vaše potřeby, např. doporučení vhodné platební brány, fakturačního systému, zajištění členské sekce a atd., jsme tu pro vás.

Není, pokud potřebujete, tak vám v rámci tvorby webu logo i firemní identitu navrhneme.

V tuto chvíli tuto službu nabízíme pouze v rámci tvorby webu/e-shopu. Samostatně není možné tuto službu u nás využít.

Vyplňte poptávkový formulář a my se vám v co nejbližší době ozveme

Kontaktujte nás