Tvorba webových stránek

Moderní webové stránky jako investice pro vaše podnikání.
website-creator-animate
wave-top

Provedeme vás procesem tvorby webu

Jak probíhá spolupráce s námi?

1

Pošlete poptávku

Vyplňte poptávkový formulář nebo nám zavolejte. Zjistíme tak základní informace o vaší zakázce.

2

Dáme vám cenovou nabídku

Po získání potřebných informací vytvoříme cenovou nabídku webu.

3

Domluvíme si nezávaznou konzultaci

Pokud budete s nabídkou spokojení, domluvíme si úvodní schůzku. Na ní si podrobněji projdeme vaše požadavky a ujasníme veškeré detaily. Získáme tak přesnou představu o vašem projektu.

4

Návrh a tvorba webové stránky

Návrh webu tvoříme tak, aby co nejblíže reflektoval předem domluvené požadavky. Vždy se snažíme dosáhnout jedinečného a osobitého vzhledu ve spojení s funkčním designem.

5

Revize a zpětná vazba

Aby web splňoval vaši představu, komunikujeme s vámi v průběhu tvorby a na základě zpětné vazby web upravujeme.

6

Spuštění a provoz webu

Dokončený web zprovozníme na vaší doméně.

Prohlédněte si již hotové projekty

Reference

Prohlédněte si již hotové projekty

Reference

S čím pracujeme?

Naše weby tvoříme s redakčním systémem WordPress a pluginem Elementor PRO. WordPress je v současnosti nejpoužívanějším systémem pro tvorbu webových stránek, celosvětově ho využívá více jak 40% webů.

Díky tomu je WordPress ideálním nástrojem s téměř neomezenými možnostmi a velkým množstvím modulů. V případě potřeby jsme schopni na míru vyvinout další funkce webu. Vyplňte poptávkový formulář a zjistěte, jaké řešení vám nabízíme.

technology
podklady

Co mít připraveno?

Texty

Texty jsou základem celého webu. Správně napsanými texty představíte srozumitelně své podnikání, služby či produkty, a zároveň udržíte pozornost čtenáře.

Fotografie

Fotografie mohou podtrhnout celý design. Pokud chcete svůj web takto oživit, doporučujeme použít profesionální fotografie ve vysokém rozlišení.

Videa

Videa, animace a různé interaktivní prvky pomáhají udržet pozornost návštěvníka webu, zároveň tyto prvky dělají web odlišným a zajímavým.

Logo / Firemní identita

Logo a konzistentní grafika je to, co dělá značku zapamatovatelnou, je proto dobré investovat do kvalitní grafiky. Nemáte ji připravenou? Nevadí, v rámci spolupráce vám identitu vytvoříme.

wave-gradient-2

Proč si nechat vytvořit web od Designixu?

Funkční a moderní design

Pro naše klienty navrhujeme vždy jedinečný design. Nevyužíváme šablony, díky čemuž si můžete být jistí, že váš web bude originální a odlišíte se tak od své konkurence.

Responzivní chování

Nezáleží, zda si web prohlížíte na počítači, tabletu nebo mobilu. Naše webové stránky se vždy přizpůsobí danému zařízení a zároveň zůstávají přehledné.

Řešení na míru

Nasloucháme potřebám klienta a proto vždy tvoříme celý web tak, aby splňoval cíle, které klient očekává a v případě potřeby jsme schopni vyvinout funkce webu na míru.

Optimalizace webu

Při vývoji používáme ověřené a moderní technologie, s kterými lze vytvořit rychlý a optimalizovaný web.

wave-basic-2
faq

Provedeme vás procesem tvorby webu

Často kladené dotazy

Vzhledem k tomu, že řešení šijeme skutečně na míru potřebám našich klientů, jsou ceny velmi individuální a posuzujeme každou poptávku samostatně. Po vyplnění poptávkového formuláře vám bude stanoveno cenové rozpětí, poté následuje úvodní konzultace, po které dojde k finálnímu nacenění.

Ano, weby/e-shopy vyvíjíme na našich vývojových doménách a po dokončení prací web migrujeme na vaši doménu, pokud se nedohodneme jinak. Pouze v průběhu migrace bude web nějaký čas nedostupný. Jinak nebude provoz vašeho současného webu naší tvorbou narušen.

Ideální by bylo mít alespoň rámcovou představu o tom, k jakému účelu by měl váš web sloužit – prodej/zvýšení prodejů, zvýšení návštěvnosti, prezentace vašich služeb a podobně. Pokud byste v této oblasti tápali, nebojte se nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Co se týče konkrétních materiálů, stěžejní jsou pro nás texty, případně fotografie, videa, či jiné vámi požadované prvky. Tyto materiály lze dodat až po úvodní konzultaci, avšak je dobré mít alespoň představu o tom, co bude web obsahovat. Pomůže nám to odhadu ceny realizace vašeho projektu.

Ano, nemusíte se bát, doménu i hosting vám zajistíme a navrhneme řešení i pro další vaše potřeby, např. doporučení vhodné platební brány, fakturačního systému, zajištění členské sekce a atd., jsme tu pro vás.

Není, pokud potřebujete, tak vám v rámci tvorby webu logo i firemní identitu navrhneme.

V tuto chvíli tuto službu nabízíme pouze v rámci tvorby webu/e-shopu. Samostatně není možné tuto službu u nás využít.

Vyplňte poptávkový formulář a my se vám v co nejbližší době ozveme

Kontaktujte nás